15.5.2017

Hokejové kempy

S velkou slávou v letošním roce uzavíráme spolupráci s Pro Hockey Training, jehož zakladatelem a hlavním trenérem je Richard Jareš, bývalý profesionální hráč „extraligy“ a německé DEL se 600 starty v těchto soutěžích. Trenéři spolku Děti do bruslí budou vypomáhat s rozvojem výuky hokejových dovedností jednotlivců v rámci hokejových kempů. […]
2.5.2017

Květnový kurz bruslení

Dnes úspěšně zahájilo kurz bruslení na zimním stadionu v Telči 55 bruslařů a bruslařek ze ZŠ Urbanov, MŠ, ZŠ Pavlov a MŠ Nevcehle.
5.4.2017

Příměstský tábor s angličtinou

Jazyková škola Zachová nabízí příměstský tábor s výukou angličtiny, který bude tento rok probíhat v termínu od 7. do 11. srpna 2017 v jazykové škole v Jindřichově Hradci. Velikán T. A. Edison svolává na pomoc všechny geniální souputníky, nechť společně s ním během 5 dnů odhalí 4 vynálezy a stihnou i jeden celodenní výlet. Zkrátka ZÁVODÍME S ČASEM pod […]
31.3.2017

Reportáž z Telče

V pondělí 27. března proběhla poslední hodina kurzu bruslení na zimním stadionu v Telči pro děti z mateřských škol v Dačicích za účasti váženého hosta Mgr. Václava Pícla z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
28.3.2017

ZŠ Kamenice nad Lipou

Dnes byl zahájen kurz bruslení pro školáky z Kamenice na zimním stadionu v Jindřichově Hradci.
28.3.2017

Ukázková hodina

Děti do bruslí vám přináší ukázku jedné ze svých lekcí natočenou na zimním stadionu v Telči společností South Drones s.r.o. pomocí dronové technologie.