ISPO Mnichov 2019

Vysočina podpořila výuku bruslení
30. 1. 2019
Setkání s Tomášem Vernerem
8. 2. 2019

Vyrazili jsme na Mezinárodní veletrh sportovních potřeb do Mnichova ISPO 2019. Pokukujeme po novinkách ze světa sportu, ale hlavní cesta povede k našemu partnerovi, švýcarské společnosti GRAF.

V prostorách mezinárodního veletrhu sportovních potřeb ISPO Mnichov 2019 jsme se setkali s viceprezidentkou švýcarské společnosti Graf paní Petrou Di Nardo – Graf. Příjemný rozhovor s naším generálním partnerem se nesl v duchu rozvoje projektu Děti do bruslí a byla nám přislíbena maximální spolupráce s ohledem na naši několika tisícovou členskou základnu bruslařů a bruslařek včetně rozšíření sortimentu bruslí.

Vlevo od Zdeňka Ondřej stojí Mike Vaughn, majitel světově známé golmanské značky Vaughn. Mike v roce 2016 získal výrobní a distribuční práva na výrobky společnosti GRAF v Kanadě a USA.

Značky GRAF a Vaughn jsou jedinými významnými soukromými rodinnými značkami, které zůstaly v hokeji, s celoživotním věnováním sportu. 

 

Další naše kroky vedly k expozici kanadské společnosti Blademaster, která se pyšní špičkovými bruskami na broušení bruslí a jejich brusku využíváme od loňského podzimu pro projekt Děti do bruslí. Naše brusírna sídlí na zimním stadionu v Jindřichově Hradci).