Poděkování za sezónu

Závěr školy bruslení
28. 2. 2020
Peter Pucher Academy
17. 8. 2020

Děkujeme všem dětem, rodičům, zástupcům škol, měst a obcí a partnerům za letošní bruslařskou sezónu.


I přes nelehké období, které nás všechny postihlo v letošním březnu, byla bruslařská sezóna úspěšná. Na ledové ploše šesti zimních stadionů prošlo kurzy bruslení ve školním programu přes 4 000 bruslařů a bruslařek. Velmi nás těší, že víkendová škola bruslení v Soběslavi zaznamenala velký ohlas a kapacita 90 dětí byla téměř naplněna.

Děkujeme švýcarské společnosti GRAF SKATES AG, našemu generálnímu dodavateli bruslí. Velké díky patří také společnosti Tempish s. r. o., která pro Děti do bruslí vyrábí multifunkční helmu. Velice si vážíme partnerství s Pojišťovnou VZP, a. s., která je generálním partnerem projektu a zajišťuje úrazové pojištění dětí pro kurzy bruslení ve školním programu, děkujeme. Součástí projektu je i dlouhodobá spolupráce s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR, která přispívá dětem na kurzy bruslení, děkujeme. O diplomy se tradičně stará dačická společnost Centropen, a. s. a knoflíky pro děti vyrábí žirovnická společnost Knoflíkářský průmysl Žirovnice a. s. Děkujeme oběma partnerům za podporu.

V úterý 23. června navštívil trenér Ivo Šindler s naším maskotem mateřskou školku v Soběslavi a Dříteni, aby dětem předal diplomy za ukončení kurzů bruslení.

Ledová sezóna 2020/2021


Přípravy na novou bruslařskou sezónu vrcholí a už nyní se můžeme pochlubit, že kurzy bruslení pro mateřské a základní školy se rozšiřují do dalšího kraje. V průběhu letních měsíců postupně představíme novinky projektu Děti do bruslí. 

Je nám velkou ctí, že za projektem Děti do bruslí stojí takové sportovní osobnosti jako je Jaroslav Pouzar, držitel Stanley Cupu a člen Síně slávy českého hokeje, Peter Pucher, vítěz Mistrovství světa v ledním hokeji, a Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy v krasobruslení.

A právě s Tomášem Vernerem nás pojí navázání širší spolupráce v rámci projektu Děti do bruslí, na které nyní pracujeme, a to je naším prioritním cílem do dalšího bruslařského období.

Přejeme všem dětem krásné a pohodové prázdniny a nezapomeňte v létě sportovat 🙂

Děti do bruslí, 24. června

logo Děti do bruslí