Trenéři

Profesionální trenéři jsou držiteli trenérských licencí a speciálního školícího kurzu DDB PaedDr. Kamily Hansové.

Zdeněk Ondřej


Zdeněk pochází z Jindřichova Hradce. Od malička se věnuje lednímu hokeji. Jako extraligový hokejista působil mimo jiné v klubech - HC Motor ČB, HC Pardubice, HC Bílí Tygři Liberec, HC Piráti Chomutov. V letech 2000 - 2002 působil v USA v týmech Long Beach Ice Dogs a Idaho Steelheads. V současné době vede kurzy bruslení DDB pro děti i dospělé a nábor Spartak Soběslav.

PaedDr. Kamila Hansová


Metodický dohled nad jednotlivými kurzy převzala renomovaná trenérka krasobruslení PaedDr. Kamila Hansová z Českých Budějovic. Kurzy probíhají pod vedením dalších nejméně tří kvalifikovaných trenérů s trenérskou licencí.

Petr Macháček


Petr se narodil v Českých Budějovicích, kde zahájil svou hokejovou kariéru. Působil v několika extraligových klubech a mládežnické reprezentaci a vyzkoušel si i zahraniční angažmá ve Finsku. V roce 2016 byl aktivním hráčem HC David Servis České Budějovice.

Marek Koláček


Marek je aktivním hráčem ledního hokeje v krajské lize. V současné době působí jako profesionální hasič v Jindřichově Hradci. Zkušenosti s mládeží má i jako instruktor na dětských táborech.

Bc. Jakub Čelikovský


Jakub je studentem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Působí jako instruktor na dětských táborech a v projektu Zdravý životní styl na kolečkách (in-line brusle). Od roku 2013 učí bruslit děti v rámci kurzů bruslení. Zkušenosti s trénováním mládeže má od PaedDr. Kamily Hansové.

Jakub Horáček


Jakub pochází z Tábora. V současné době je studentem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Od 6 let do současnosti působí jako hráč OLH Spartak Soběslav. Disponuje trenérskou licencí nejen pro lední hokej, ale i jako plavčík - záchranář, fitness instruktor a instruktor školního lyžování.

Ivo Šindler


Ivo pochází z Č Budějovic a je studentem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Byl hráčem ledního hokeje za HC Motor České Budějovice. V projektu Děti do bruslí se angažuje již od samého začátku. Zkušenosti s trénováním mládeže má od PaedDr. Kamily Hansové.

Mgr. Milan Dančišin


Milan vystudoval pedagogickou fakultu v Plzni. V současné době působí jako učitel a zástupce ředitele v MŠ a ZŠ Tučapy. Je instruktorem lyžování a trenér staršího dorostu HC Motor České Budějovice.

Michal Kubín


Michal pochází z Nové Včelnice. Je aktivním hráčem ledního hokeje za HC Vajgar Jindřichův Hradec. V současné době se věnuje i hokejbalu za HC Dranreb Nová Včelnice.

Mgr. Petr Procházka


Petr pochází z Telče a vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, obor tělesná výchova a sport. Je držitelem trenérské licence B pro krasobruslení II. třídy a instruktor snowboardingu. V průběhu měsíce září se připojil k projektu Děti do bruslí jako trenér krasobruslení.

Dana Berková


Dana pochází z Moravských Budějovic a v současné době působí jako vychovatelka v Domě dětí a mládeže Budík. Profesionálem ve školství je od roku 1994. Osm let je vedoucí kroužku „Bruslařská škola“, kde získala bohaté zkušenosti s dětmi na ledě. Dana absolvovala nejrůznější bruslařské kurzy včetně kurzu asistenta trenéra krasobruslení.

Štěpánka Ryklová


Štěpánka pochází z Jihlavy, je studentkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a již od 3 let se závodně věnuje synchronizovanému bruslení. Se svým týmem Starlets byly několikanásobné mistryně ČR. Řadu let působí jako instruktorka na kurzu bruslení pro děti v Jihlavě a zároveň je licencovanou instruktorkou in-line bruslení. Zkušenosti s dětmi má nejen z kurzů bruslení, ale i z letních táborů.

Peter Pucher


Slovenský mistr světa z roku 2002 má zkušenosti nejen z české hokejové extraligy (HC Znojemští Orli, HC Pardubice, HC Kometa Brno, ale i z mezinárodní rakouské ligy EBEL. V současné době působí v HC Vajgar Jindřichův Hradec.

Peter Pucher ml.


Josef Matoušek


Josef pochází ze Soběslavi. Je studentem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, obor tělovýchova a sport. Je aktivním hráčem ledního hokeje klubu HC David Servis ČB. Zkušenosti s trénováním mládeže má od PaedDr. Kamily Hansové.

Jakub Pekárek


Robert Procházka


Robert začínal s hokejem v Českých Budějovicích. Poté přestoupil do Jindřichova Hradce, kde získal titul vicemistra České republiky v kategorii juniorů. Jako extraligový hráč působil v Třinci. Prošel několika kluby první i druhé hokejové ligy. V současné době působí na pozici obránce A týmu a trenéra mládeže HC Vajgar Jindřichův Hradec.

Matěj Jindra


Matěj pochází z Jindřichova Hradce a zde také s ledním hokejem začínal. V současné době působí jako útočník v A mužstvu HC Vajgar Jindřichův Hradec. Od roku 2013 se věnuje trénování mládeže. Ve volném čase hraje hokejbal v Nové Včelnici.