Vítejte v nové sezóně

Záštita ministerstva 2019/2020
30. 5. 2019
Ukázková hodina
9. 9. 2019

21.8.2020

Úrazové pojištění dětí ve školním programu i v letošním školním roce 2020/2021 zajišťuje náš generální partner Pojišťovna VZP, a. s. Děkujeme. 

O spuštění registrace k úrazovému pojištění v rámci školního programu Vás budeme včas informovat. Úrazové pojištění je zahrnuto v ceně kurzovného.

VZP ČR přispívá na kurz bruslení v rámci školního programu i víkendové školy bruslení v částce 1.000 Kč. Žádost o příspěvek vyřídíte na každé pobočce VZP nejpozději do 30.11.2020.

V průběhu pár dní doplníme náš e-shop o novou kolekci bruslí pro děti švýcarské značky GRAF a přes Atlantik nám dorazily prémiové tkaničky do bruslí v nových barvách. Zakoupené brusle dětem připravíme na první hodinu kurzu bruslení včetně broušení. Tradičně nabízíme v našem e-shopu multifunkční helmu pro děti s odnímatelnou mřížkou od společnosti Tempish, kterou je určena k celoročnímu použití.

Pokud máte starší dětské brusle k prodeji, můžete využít naši facebookovou stránku Bazar pro Děti do bruslí.

Brusírna rozšiřuje své služby i na broušení bruslí pro krasobruslaře, nově budou také k dispozici sběrné boxy bruslí k nabroušení v Českých Budějovicích v Hokejovém centru Pouzar.

Hromadné objednávky škol a krasobruslařských a hokejových klubů k broušení bruslí přijímáme na e-mailu: brusirna@detidobrusli.cz

Sběrný box v ČB

Doporučená výbava pro děti na kurz bruslení:

  • Tkaničkové brusle (plastové důrazně nedoporučujeme)
  • helma hokejová, lyžařská nebo na kolo
  • vhodné sportovní oblečení (lehké, funkční, nepromokavé a prstové rukavice)
  • dostatek tekutin